Nie będą przepłacać. Bayern Monachium zniechęcony do transferu z Premier League
2025-12-28 09:23:43; Aktualizacja: 1 godzina temu
Jeszcze niedawno Carlos Baleba był wymieniany w gronie największych talentów Premier League. Piłkarz Brighton & Hove Albion zalicza jednak słaby sezon po tym, jak latem nie wypaliły jego plany transferowe. Chociaż mówiło się, że wciąż interesuje się nim Bayern Monachium, szanse na przenosiny maleją - przekazał Fabrizio Romano.
Kameruńczyk przebywa obecnie z reprezentacją na Pucharze Narodów Afryki. Musi natomiast mieć z tyłu głowy, że właśnie ważą się jego losy podczas zimowego okienka transferowego.
Balebą od dawna był zainteresowany Manchester United, a ostatnio mówiło się też o tym, że chcieliby go u siebie włodarze Bayernu Monachium.
Problem jest taki, że zawodnik nie daje obecnie argumentów, by wykładać na niego wielkie pieniądze, jakich oczekuje Brighton. Pomocnik jest wyceniany przez Transfermarkt na 60 milionów euro, ale Sacha Tavolieri donosił niedawno, że „Mewy” określiły jego wartość na 85 milionów.Popularne
Fabrizio Romano poinformował, że Bawarczycy są zniechęceni do kupna piłkarza. W tym przypadku ważną rolę odgrywa nie tylko zaporowa cena, ale również fakt, że Baleba latem mocno naciskał na przenosiny na Old Trafford.
Mistrzowie Niemiec niekoniecznie chcieliby w swoich szeregach gracza, dla którego nie byli pierwszym wyborem.
Taka wiadomość z pewnością ucieszy „Czerwone Diabły”. Włoski dziennikarz dodał bowiem, że władze United i sztab szkoleniowy wciąż postrzegają Kameruńczyka jako idealne wzmocnienie.
Na razie pomocnik musi jednak odnaleźć formę. W tym sezonie gra co prawda dużo, ale zazwyczaj jest jednym z pierwszych do zmiany. Wielokrotnie schodził z boiska już po pierwszych połowach spotkań.































