Nie było rewanżu za finał Pucharu Polski! Grad goli w meczu Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
2025-10-11 19:27:58; Aktualizacja: 3 godziny temu
Pogoń Szczecin i Wisła Kraków mierzyły się w ramach meczu towarzyskiego. Choć nie brakowało bramek i zwrotów akcji, to jednak potyczka kończy się ostatecznie remisem 3-3.
Pogoń Szczecin i Wisłę Kraków na co dzień dzieli jeden szczebel rozgrywkowy, dlatego też dla lidera pierwszej ligi było to ważne przetarcie w kontekście kolejnego sezonu.
Zawodnicy prowadzeni przez Thomasa Thomasberga od samego początku starali się narzucić swój styl gry, co znalazło odzwierciedlenie w rezultacie 1-0 do przerwy to w pełni zasłużony rezultat.
Po zmianie stron jednak gości ruszyli do ataku, a gole w krótkim odstępie czasowym strzelali Frederico Duarte oraz Ángel Rodado.Popularne
Później jednak Pogoń Szczecin była w stanie odpowiedzieć dwoma trafieniami: Jose Pozo i Sama Greenwooda.
Fani gospodarzy byli naprawdę blisko powetowania sobie porażki z finału Pucharu Polski z 2024 roku. Ostatecznie jednak ta misja nie zakończyła się powodzeniem.
Rzut karny w 83. minucie na gola zamienił Ardit Nikaj.
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 3-3 i obie drużyny mogą teraz wrócić do ligowej rzeczywistości. W niej pierwsza z ekip zagra z Lechem Poznań, natomiast 13-krotny mistrz kraju uda się do Niepołomic na potyczkę przeciwko Puszczy.