"Nie oglądam meczów reprezentacji Hiszpanii"

"Nie oglądam meczów reprezentacji Hiszpanii"
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: COPE

Álvaro Arbeloa przyznał, że nie interesują go spotkania drużyny narodowej.

Obrońca "Królewskich" w wywiadzie dla radia "Cadena Cope" przyznał, że po decyzji Vicente del Bosque o nieuwzględnieniu go w kadrze na Mistrzostwa Świata w Brazylii przestał interesować się poczynaniami "La Roja". 56-krotny reprezentant swojego kraju ma na swoim koncie triumf na mundialu w 2010 roku i dwukrotne zdobycie Mistrzostwa Europy.

- Nie oglądam meczów reprezentacji. W tym czasie odpoczywam z rodziną. Zamierzam śledzić Euro 2016, ale podczas ostatnich Mistrzostw Świata widziałem tylko pierwszą połowę pojedynku z Chile. Dla drużyny narodowej zrobiłem tyle, co było w mej mocy i cieszę się, że już nie jeżdżę na kadrę. Połączenie gry dla Realu i reprezentacji w pewnym momencie było dla mnie bardzo trudne - stwierdził Arbeloa.

33-latek decyzją trenera Zinedine Zidane'a nie znalazł się w kadrze na sobotnie El Clasico.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy