Nie tylko Felipe. Atlético Madryt negocjuje transfer drugiego obrońcy!

Nie tylko Felipe. Atlético Madryt negocjuje transfer drugiego obrońcy! fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER | AS

Hiszpańskie media informują, że Atlético Madryt nie zamierza poprzestać na angażu Felipe. Obecnie są bowiem prowadzone negocjacje w sprawie transferu Mario Hermoso z Espanyolu.

23-letni defensor mocno się rozwinął. To nie przeszło uwadze Luisa Enrique, który już dwukrotnie dał mu szansę gry w reprezentacji Hiszpanii. Dobra forma otwiera stoperowi drogę do transferu, a jego sytuację śledzą Paris Saint-Germain, Bayern Monachium czy Arsenal.

Okazuje się, że wszystkie te ekipy uprzedzić może Atlético Madryt, które według doniesień Cadena SER od kilku dni prowadzi negocjacje z Espanyolem. Rozmowy są już na zaawansowanym poziomie i choć klauzula wykupu w kontrakcie obiecującego defensora wynosi 40 milionów euro, „Los Rojiblancos” nie zamierzają z niej korzystać.

Należy bowiem pamiętać, że zgodnie z informacjami m.in. „AS-a”, połowa wynegocjowanej kwoty trafi na konto Realu Madryt, który podczas sprzedaży Mario Hermoso zawarł z „Papużkami” stosowną klauzulę. Ponadto „Królewscy” mają także opcję odkupu 23-latka za 7,5 miliona euro, lecz na ten moment nic nie wskazuje na to, aby mieli z niej korzystać. 

W zakończonym sezonie stoper rozegrał 35 spotkań i strzelił trzy gole. Umowa wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2020 roku, stąd stosowane negocjacje „Los Colchoneros”.   

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy