Nie tylko João Félix i Marcos Llorente. Atlético planuje CZTERY kolejne transfery!

Nie tylko João Félix i Marcos Llorente. Atlético planuje CZTERY kolejne transfery! fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Przed dyrekcją Atlético Madryt pracowite okno transferowe. Hiszpańskie media donoszą, że po sfinalizowaniu transakcji z udziałem João Félixa i Marcosa Llorente, wicemistrzowie Hiszpanii przypuszczą atak na aż czterech obrońców.

„Los Rojiblancos” cały czas dopinają szczegóły operacji wielkiej dwójki, za którą mają zapłacić w sumie około 170 milionów euro. Pomimo wielkiego wydatku nie oznacza to, że na tym poprzestaną. „AS” donosi bowiem, że w kolejce czekają cztery kolejne transfery.

Celem Diego Simeone jest wzmocnienie formacji defensywnej, a po odejściach Lucasa Hernándeza, Diego Godína i Juanfrana, jak również możliwym rozstaniu z Filipe Luísem, Argentyńczyk nalega na jak najszybsze załatanie dziur w obronie. 

Madrytczycy mają skupić się na angażach prawego obrońcy, stopera i dwóch lewych defensorów. Najpoważniej interesują się oni Nélsonem Semedo, Mario Hermoso i Renanem Lodim. Natomiast Jesús Gallardo i Elseid Hysaj są opcjami rezerwowymi. 

Jak dotąd wicemistrzowie Hiszpanii zakontraktowali jedynie Felipe, za którego zapłacono FC Porto 20 milionów euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy