Nie tylko João Félix i Marcos Llorente. Atlético planuje CZTERY kolejne transfery!

Nie tylko João Félix i Marcos Llorente. Atlético planuje CZTERY kolejne transfery!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Przed dyrekcją Atlético Madryt pracowite okno transferowe. Hiszpańskie media donoszą, że po sfinalizowaniu transakcji z udziałem João Félixa i Marcosa Llorente, wicemistrzowie Hiszpanii przypuszczą atak na aż czterech obrońców.

„Los Rojiblancos” cały czas dopinają szczegóły operacji wielkiej dwójki, za którą mają zapłacić w sumie około 170 milionów euro. Pomimo wielkiego wydatku nie oznacza to, że na tym poprzestaną. „AS” donosi bowiem, że w kolejce czekają cztery kolejne transfery.

Celem Diego Simeone jest wzmocnienie formacji defensywnej, a po odejściach Lucasa Hernándeza, Diego Godína i Juanfrana, jak również możliwym rozstaniu z Filipe Luísem, Argentyńczyk nalega na jak najszybsze załatanie dziur w obronie. 

Madrytczycy mają skupić się na angażach prawego obrońcy, stopera i dwóch lewych defensorów. Najpoważniej interesują się oni Nélsonem Semedo, Mario Hermoso i Renanem Lodim. Natomiast Jesús Gallardo i Elseid Hysaj są opcjami rezerwowymi. 

Jak dotąd wicemistrzowie Hiszpanii zakontraktowali jedynie Felipe, za którego zapłacono FC Porto 20 milionów euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy