Nie tylko Kacper Kozłowski. Brighton sięgnie też po młodego napastnika

Nie tylko Kacper Kozłowski. Brighton sięgnie też po młodego napastnika
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mirror

Brighton & Hove Albion jest o krok od porozumienia z Blackburn Rovers w sprawie pozyskania Bena Breretona, o czym informuje „Daily Mirror”.

Jednym z głównych problemów Brightonu w trwającym sezonie jest skuteczność. Podopieczni Grahama Pottera plasują się wprawdzie w ligowej tabeli na solidnym dziesiątym miejscu, ale w piętnastu meczach strzelili raptem czternaście bramek.

To daje do myślenia i sugeruje, że zimą przydałyby się wzmocnienia formacji ofensywnej. Wszystko wskazuje zresztą na to, że takie ruchy są zresztą w kuluarach czynione. Podobnego zdania jest zresztą „The Mirror”.

Według informacji podawanych przez gazetę ekipę „Mew” miałby wzmocnić w styczniu Ben Brereton.

Reprezentant Chile od dłuższego czasu pozostawał na radarach przedstawicieli Premier League. Pytały o niego takie ekipy, jak między innymi Newcastle United, Southampton oraz Leeds United. Wydaje się jednak, że on dołączy właśnie do Brightonu.

Wspomniany podmiot miał dojść do porozumienia z obecnym pracodawcą atakującego, czyli Blackburn Rovers w kwestii zimowego transferu definitywnego. Na mocy rozmów „Mewy” zapłacą blisko 20 milionów funtów.

Ta kwota może dziwić, bo 22-latek ma kontrakt do 30 czerwca 2022 roku. Trzeba jednak zaznaczyć, że zespół z Championship zastrzegł sobie opcję przedłużenia umowy o kolejne dwanaście miesięcy.

Napastnik rozegrał w trwającym sezonie łącznie 22 mecze. W tym czasie strzelił 17 bramek i miał jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy? Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy