Nie tylko Olympiakos. Poważna oferta dla Vadisa!

Nie tylko Olympiakos. Poważna oferta dla Vadisa!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak poinformował „Przegląd Sportowy”, Vadis Odjidja-Ofoe dostał szersze pole wyboru.

Po belgijskiego pomocnika zgłosił się Krasnodar, oferując 3,5 miliona euro, czyli milion euro więcej niż proponuje Olympiakos. Wciąż na stole jest też atrakcyjna oferta przedłużenia umowy, aktualnie obowiązującej do 30 czerwca 2018 roku, ze strony Legii Warszawa.

Krasnodar jest bardzo bogatym rosyjskim klubem. W sezonie 2016/2017 zajął czwarte miejsce w tamtejszej ekstraklasie, co gwarantuje udział w eliminacjach Ligi Europy. Przed kolejną kampanią Rosjanie zdążyli już wydać osiem milionów euro na Wandersona, prawoskrzydłowego z Red Bull Salzburg, i dwa miliony na Mihailo Risticia, lewego obrońcę Crvenej zvezdy.

Prezes Legii, Dariusz Mioduski, chce wyjaśnić kwestię przyszłości Odjidji-Ofoe przed pierwszym meczem drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. 12 lipca w Finlandii „Wojskowi” zagrają z Mariehamnem.

Vadis w niedzielę wreszcie dotarł do Warszawy (powrót był opóźniony ze względów osobistych), a w poniedziałek najprawdopodobniej weźmie udział w swoim pierwszym przedsezonowym treningu Legii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy