Nie żyje 21-letni Jian Kayo. Został znaleziony martwy we własnym domu

Nie żyje 21-letni Jian Kayo. Został znaleziony martwy we własnym domu fot. Ituano FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ituano FC

Trzeci bramkarz Ituano FC, Jian Kayo, został znaleziony martwy we własnym domu w sobotę wieczorem w Itu.

Zespół z Brazylii opublikował smutny komunikat o zagadkowej śmierci 21-letniego bramkarza.

Jian Kayo nie odgrywał istotnej roli w drużynie. Trafił do niej przed dwoma laty i do tej pory zasmakował rywalizacji jedynie na szczeblu młodzieżowym.

Na seniorskim poziomie nie doczekał się zaliczenia debiutu, ponieważ dopiero przed kilkoma tygodniami został umieszczony w kadrze pierwszej ekipy Ituano FC jako golkiper numer trzy.

Przyczyny przedwczesnej śmierci młodego gracza nie są znane.

„Z wielkim smutkiem i konsternacją Ituano FC informuje o śmierci bramkarza Jiana Kayo Gomesa Soaresa.

Ciało piłkarza zostało znaleziono martwe w jego domu w nocy z soboty na niedzielę 18 lutego.

Bramkarz Jian Kayo, urodzony w Paraná, miał 21 lat.

W 2021 roku dołączył do drużyny Ituano U-20 i był numerem jeden w Campeonato Paulista oraz w Copa São Paulo w 2022 roku.

Obiecujący i jakościowy zawodnik awansował do kadry zawodowców na rok 2023.

Jest nam bardzo przykro z powodu tej wielkiej straty. Kierujemy nasze modlitwy do niego, jego rodziny i przyjaciół.

Ituano FC zapewnia wszelkie niezbędne wsparcie i uwagę rodzinie pogrążonej w tej chwili głębokiego bólu. Jak najszybciej, po uzyskaniu zgody władz i rodziny, opublikujemy dodatkowe informacje na temat okoliczności śmierci oraz pogrzebu” - czytamy w komunikacie wydanym przez klub rywalizujący Campeonato Brasileiro Série B (druga klasa rozgrywkowa).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy