Niecodzienna wpadka Filipa... Kozubala. Gracz Lecha Poznań pomylił koszulki [WIDEO]
2025-08-02 22:13:52; Aktualizacja: 4 godziny temu![Niecodzienna wpadka Filipa... Kozubala. Gracz Lecha Poznań pomylił koszulki [WIDEO]](img/photos/109494/1500xauto/xyz.jpg)
Filip Jagiełło został zmuszony do szybkiego udania się do tunelu na stadionie Lecha Poznań przed rozpoczęciem drugiej połowy wygranego spotkania z Górnikiem Zabrze (2:1). To efekt założenia w szatni koszulki klubowego kolegi Antoniego Kozubala.
Zespół z Bułgarskiej zaliczył mocny falstart obecnych rozgrywek za sprawą poniesienia porażki z Legią Warszawa w meczu o Superpuchar oraz na inaugurację sezonu ligowego z Cracovią.
Urzędujący mistrz Polski otrząsnął się jednak w porę i zaprezentował się zdecydowanie lepiej w rywalizacji z islandzkim Breiðablikiem oraz wygrał w międzyczasie dwa spotkania o punkty z Lechią Gdańsk i Górnikiem Zabrze.
W trakcie tego drugiego starcia doszło do nietypowej sytuacji z udziałem Filipa Jagiełły, który wybiegł na drugą odsłonę rywalizacji w koszulce... Antoniego Kozubala, przebywającego razem z nim na boisku.Popularne
Zapewne obaj panowie sąsiadują ze sobą w szatni, gdzie doszło do niefortunnej pomyłki w wykonaniu blisko 28-letniego zawodnika, chcącego z powrotem nałożyć swój meczowy trykot lub zmienić go na czysty.
Pomocnik został o zaistniały fakcie poinformowany jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy. Dlatego momentalnie zbiegł do tunelu, gdzie dostarczono mu właściwą koszulkę.
Filip... Kozubal 🧐
— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) August 2, 2025
Pomocnik Lecha pomylił koszulki wychodząc na drugą połowę! 😅 pic.twitter.com/ffCkM6AQSd