Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie Cutrone. Włoch może wskoczyć do pierwszego składu Wolverhampton

Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie Cutrone. Włoch może wskoczyć do pierwszego składu Wolverhampton fot. Wolverhampton Wanderers
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Do Wolverhampton Wanderers niebawem wrócić powinien Patrick Cutrone – uważa Gianluca Di Marzio.

W 23-letnim napastniku drzemie olbrzymi talent i nikt tego nie kwestionuje. Problemem jest jednak jego wydobycie, co doskonale pokazują liczby z obecnego sezonu podczas wypożyczenia w Fiorentinie. Włoch zagrał w 13 meczach i ani razu nie wpisał się na listę strzelców. Mimo to na brak zainteresowanie nie może on narzekać.

Atakujący znalazł się na celowniku Olympique’u Marsylia czy też Benevento Calcio, ale nie możemy zapominać, że wciąż prawa do niego posiada Wolverhampton Wanderers.

Obowiązek kupna, który spoczywał na „Violi”, jakiś czas temu został zmieniony w opcję wykupu. To daje „Wilkom” możliwość odwołania gracza z wypożyczenia, z którego najprawdopodobniej lada moment skorzystają.

29 listopada 2020 roku doszło do pamiętnego zderzenia Davida Luiza z Raúlem Jiménezem. W tej sytuacji najmocniej ucierpiał Meksykanin, u którego zdiagnozowano pęknięcie czaszki.

To wprawiło w zakłopotanie Nuno Espírito Santo. Portugalski menedżer ma w kadrze tylko jednego nominalnego środkowego napastnika w osobie Fábio Silvy i dlatego ustawia w ataku chociażby Adamę Traoré. Rozwiązaniem tego problemu mógłby być Patrick Cutrone. Jak donosi Gianluca Di Marzio, taki wariant najprawdopodobniej zostanie przetestowany.

Jednokrotny reprezentant Włoch do Anglii przybył za ponad 20 milionów euro. W koszulce „Wilków” było mu dane zagrać 24 razy, a swoją obecność zaznaczył trzema golami i czterema asystami. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy