„Nieprawdopodobne”. Tak Anglicy potraktowali gości Legii Warszawa

„Nieprawdopodobne”. Tak Anglicy potraktowali gości Legii Warszawa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aleksandra Kalinowska

Legia Warszawa mierzy się z Aston Villą i do przerwy jest 1-1. Wiele mówi się jednak o tym, co poza boiskiem - traktowaniu fanów przyjezdnych.

Legia Warszawa do przerwy radzi sobie bardzo dobrze i remisuje z Aston Villą 1-1.

Choć pierwsi na prowadzenie wyszli Anglicy, to wicemistrzowie Polski prędko byli w stanie wyrównać. Na wysokości zadania stanął Ernest Muçi, który w 20. minucie cudownym strzałem pokonał golkipera przeciwnika.

Dzieje się zatem na boisku, ale również i poza nim.

Wszystko zaczęło się od ograniczonej liczby fanów przyjezdnych, upoważnionych do wejścia na stadion. Później z udziału w meczu zrezygnował właściciel Dariusz Mioduski, a na domiar złego doszło do starć kibiców z policją.

W wyniku zamieszek rannych ma być kilku policjantów.

To tylko wierzchołek góry lodowej, bo okazuje się, że potyczki nie obejrzą też goście i klienci biznesowi Legii Warszawa. Tych nie wpuszczono nawet na stadion - informuje na Twitterze Aleksandra Kaliowska.

„Nasi goście, klienci biznesowi nie zostali wpuszczeni na stadion, wracają do hotelu. Nieprawdopodobne traktowanie” - napisała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy