Niesamowity wyczyn pomocnika FC Twente

Niesamowity wyczyn pomocnika FC Twente
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Transfery.info

Hakim Ziyech od dłuższego czasu prezentuje bardzo dobrą formę, a niedawno zapisał się w historii FC Twente niesamowitym wyczynem.

Jego dokonanie robi wrażenie — w 25 z 26 ostatnich bramek zdobytych przez „The Tukkers” pomocnik albo samemu wpisywał się na listę strzelców, lub też był autorem kluczowego podania. Holenderskie media nie mogą się nachwalić gry bohatera tego tekstu.

Hakim Ziyech urodził się 19 marca 1993 roku w Dronten. Jest wychowankiem SC Heerenveen, a umowę z obecnym pracodawcą podpisał 17 sierpnia 2014 roku. 22-latek mógł reprezentować barwy Holandii lub Maroka — 23 września 2015 roku oświadczył, że będzie reprezentantem tego drugiego kraju. Holenderscy dziennikarze chwalą go głównie za technikę oraz umiejętność wykonywania rzutów wolnych.

Czy pomocnik doczeka się wkrótce transferu do większego klubu?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy