Niespodziewany transfer Rúben Nevesa?!

Niespodziewany transfer Rúben Nevesa?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset

Rúben Neves znalazł się w kręgu zainteresowań Milanu - informuje „Sport Mediaset”.

Przedstawiciele „Rossonerich” po dobrowolnej rezygnacji z udziału w Lidze Europy rozpoczęli gorączkowe poszukiwania wartościowym wzmocnień przed startem nadchodzącego sezonu, aby móc na poważnie włączyć się do walki o najwyższe miejsce w tabeli Serie A.

W ostatnim czasie w mediach pojawiało się wiele informacji na temat potencjalnych celów transferowych włoskiego klubu takich jak Ismaël Bennacer, Emanuel Vignato, Dani Ceballos, Jordan Veretout, Mariano Diaz czy Theo Hernández. Teraz „Sport Mediaset” przekonuje, że do tego grona dołączył także Rúben Neves, który jest ponoć zdeterminowany do kontynuowania swojej kariery w jednym z zespołów z Półwyspu Apenińskiego.

Wolverhampton nie chce kończyć współpracy z jednym ze swoich najlepszych zawodników, ale jest ponoć skłonny zastanowić się nad jego sprzedażą po otrzymaniu propozycji opiewającej na minimum 45 milionów euro.

AC Milan na pewno nie wyłoży takiej sumy na sprowadzenie 22-letniego pomocnika, ale ma w planie włączyć do całej transakcji osobę André Silvę. Rodak gracza „Wilków” spędził ostatni sezon na zasadzie wypożyczenia w Sevilli i pomimo dobrej postawy nie skusił władz ekipy z Andaluzji do aktywacji zapisu dotyczącego jego wykupu za kwotę oscylującą w granicach 30 milionów euro.

Warto w tej sytuacji wspomnieć również, że przedstawicielem obu piłkarzy jest Jorge Mendes, który z pewnością odegra kluczową rolę przy finalizacji ewentualnego transferu pomiędzy oboma klubami.

„Rossonerim” bardzo zależy na wzmocnieniu linii pomocy w trwającym okienku transferowym po tym, jak z drużyny odeszli Riccardo Montolivo, Andrea Bertolacci i José Mauri. Wkrótce do nich mogą dołączyć także Franck Kessié i Lucas Biglia, którzy mają zostać sprzedani lub włączeniu w realizację innych planów władz ekipy z San Siro.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy