Nieziemska oferta dla Victora Osimhena

Nieziemska oferta dla Victora Osimhena fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Matteo Bonetti

Victor Osimhen odejdzie z Napoli? Jak informuje Matteo Bonetti, Nigeryjczyk jest kuszony wielkimi pieniędzmi z Al-Hilal.

Victor Osimhen po zdobyciu mistrzostwa Włoch nie wykluczał, że spróbuje czegoś nowego. Zainteresowanie nim przejawiały zespoły z Premier League, a także PSG oraz Bayern Monachium.

Żadna z tych ekip nie była jednak w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym Napoli, które przekraczają 100 milionów euro.

Sprawa nie przestraszyła jednak Al-Hilal, bo według doniesień Matteo Bonettiego na stole zawodnika pojawiła się nieziemska oferta właśnie z tego rejonu świata.

Wspomniane źródło donosi, że napastnik miał otrzymać propozycję kontraktu o łącznej wartości 200 milionów euro, co przekłada się na roczne zarobki rzędu 40 milionów euro.

O ile sam zainteresowany zapatruje się na ten pomysł, jak najbardziej pozytywnie, o tyle na razie transakcję blokuje Aurelio De Laurentiis.

Charyzmatyczny właściciel mistrza Włoch również musiałby otrzymać swoją pokaźną gażę i wtedy na pewno by na to przystał - twierdzi Matteo Bonetti.

24-latek trafił na Półwysep Apeniński z Lille we wrześniu 2020 roku za 75 milionów euro.

Od tamtej pory wyrósł nie tylko na gwiazdę zespołu, ale i Serie A. Rozegrał bowiem łącznie 101 spotkań, a w nich strzelił 59 bramek i miał jeszcze 14 asyst.

Kontrakt wiąże go z Napoli do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy