Nottingham Forest w tarapatach. Nowy chętny na Houssema Aouara

Nottingham Forest w tarapatach. Nowy chętny na Houssema Aouara fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: L'Équipe

Houssem Aouar uzgodnił warunki kontraktu z Nottingham Forest, lecz koniec końców może wylądować w Crystal Palace - informuje „L'Équipe”.

Kontrakt pomocnika z Olympique'iem Lyon powoli dobiega końca i strony uzgodniły, że tego lata może być odpowiedni czas na rozstanie. Piłkarz uzgodnił już warunki swojej umowy, akceptując propozycję ze strony beniaminka Premier League, Nottingham Forest. Jeśli jednak klub nie zdoła osiągnąć porozumienia z „Les Gones”, mogą go czekać kłopoty, ponieważ do gry wkroczyło Crystal Palace.

Londyńczycy nie mają łatwego startu w angielskiej ekstraklasie, ale udało im się wyciągnąć jeden punkt ze starć ze wzmocnionym Arsenalem oraz Liverpoolem. Klub widzi jednak jeszcze sporo pole do poprawy i właśnie dlatego chce zarzucić sieci na Houssema Aouara.

Francuz jest podekscytowany wizją gry na angielskich boiskach, dlatego nawet mimo porozumienia z dwukrotnym triumfatorem Pucharu Europy może skusić się na przeprowadzkę na Selhurst Park.

„L'Équipe” informuje, że Crystal Palace chcą wykorzystać opieszałość swoich rywali w negocjacjach z Olympique'iem Lyon. Ten nadal oczekuje za swojego wychowanka kwoty rzędu 15 milionów euro. Ostatnia oferta „The Reds” opiewała na 10 milionów euro i gwarantowała ekipie z Groupama Stadium procent od kwoty z następnej sprzedaży.

Taka suma jest zbyt niska, by przekonać Francuzów. Nottingham Forest wydał tego lata na rynku już ponad 100 milionów euro na wzmocnienia, mając środki na kolejne, jak na razie działacze nie spieszą się jednak z dopięciem transferu pomocnika. To właśnie może oznaczać szansę dla „The Glaziers” na przejęcie gracza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy