Nottingham Forest z przyklepanym pierwszym letnim transferem

Nottingham Forest z przyklepanym pierwszym letnim transferem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Chris Wood przeniesie się na stałe z Newcastle United do Nottingham Forest po zakończeniu bieżących rozgrywek - poinformował Fabrizio Romano.

Reprezentant Nowej Zelandii dołączył do beniaminka Premier League w trakcie zimowego okienka transferowego w ramach półrocznego wypożyczenia z zawartą opcją wykupu, która po spełnieniu określonych warunków stałaby się przymusowa.

Fabrizio Romano przekonuje, że doświadczony napastnik wypełnił wymóg zawarty w umowie pomiędzy klubami dotyczący rozegrania określonej liczby spotkań - trzech.

W ten sposób Nottingham Forest zostało zobligowane do dokonania definitywnego transferu z udziałem Chrisa Wooda za sumę opiewającą na blisko 15 milionów funtów (ponad 16,5 miliona euro).

31-letni zawodnik stanie się w ten sposób bohaterem pierwszego letniego zakupu ekipy z City Ground, która oczekuje wywalczenia utrzymania w Premier League.

Drużyna prowadzona przez Steve'a Coopera znajduje się na razie na dobrej drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu, ponieważ po dotychczas rozegranych meczach ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Były gracz WBA, Brighton, Birmingham City, Leicester City, Ipswich Town, Leeds United czy Burnley rozegrał w tym sezonie łącznie 25 spotkań, zdobywając w nich trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy