Nottingham Forest złożyło ofertę za Granta Leadbittera

Nottingham Forest złożyło ofertę za Granta Leadbittera fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Jak informuje Sky Sports, Nottingham Forest złożyło ofertę za angielskiego pomocnika Granta Leadbittera.

Trener Nottingham Forest, Billy Davies, uważa byłego gracza Sunderlandu za priorytet transferowy w obecnym okienku.

Leadbitter, który dołączył do Middlesbrough latem ubiegłego roku na zasadzie wolnego transferu z Ipswich, został wybrany najlepszym zawodnikiem swojego klubu w minionym sezonie.

27-latek rozpoczął swoją karierę w Sunderlandzie, później występował w Ipswich Town. W ostatnich latach był uznawany za jednego z najlepszych pomocników grających w The Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy