Nowa oferta za Daniego Olmo. 30 milionów euro i pięcioletni kontrakt

Nowa oferta za Daniego Olmo. 30 milionów euro i pięcioletni kontrakt
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radioestadio

Rywalizacja o podpis Daniego Olmo trwa w najlepsze. Jak podają dziennikarze Radioestadio konkretną propozycję za ofensywnego pomocnika Dinama Zagrzeb złożył Tottenham.

Władze londyńskiego klubu miały zaoferować za 21-letniego Hiszpana 30 milionów euro. On sam mógłby z kolei liczyć w Anglii na pięcioletni kontrakt. Według hiszpańskich dziennikarzy Olmo analizuje propozycję, ale chce wstrzymać się z podjęciem ostatecznej decyzji. Piłkarz czeka bowiem również na oferty z ojczyzny.

„Mundo Deportivo” podawało już, że stamtąd zainteresowanie Olmo wykazuje Atlético Madryt. Pomóc w przeprowadzeniu transakcji może fakt, że interesy 21-latka prowadzi Juanma López, czyli jednocześnie agent występującego w stolicy Hiszpanii Álvaro Moraty. Nieco wcześniej „Novosti Sportske” pisały o tym, że do złożenia oferty za Hiszpana przymierza się Manchester United.

Olmo znajduje się na celownikach wielu czołowych europejskich zespołów. Kluczowe będzie to, gdzie zechce przenieść się sam zawodnik.

Młodzieżowy mistrz Europy trafił do Dinama w 2014 roku. Bilans Olmo z minionego sezonu to 44 występy, 12 goli i dziewięć asyst.


Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy