Nowa oferta za Daniego Olmo. 30 milionów euro i pięcioletni kontrakt

Nowa oferta za Daniego Olmo. 30 milionów euro i pięcioletni kontrakt
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radioestadio

Rywalizacja o podpis Daniego Olmo trwa w najlepsze. Jak podają dziennikarze Radioestadio konkretną propozycję za ofensywnego pomocnika Dinama Zagrzeb złożył Tottenham.

Władze londyńskiego klubu miały zaoferować za 21-letniego Hiszpana 30 milionów euro. On sam mógłby z kolei liczyć w Anglii na pięcioletni kontrakt. Według hiszpańskich dziennikarzy Olmo analizuje propozycję, ale chce wstrzymać się z podjęciem ostatecznej decyzji. Piłkarz czeka bowiem również na oferty z ojczyzny.

„Mundo Deportivo” podawało już, że stamtąd zainteresowanie Olmo wykazuje Atlético Madryt. Pomóc w przeprowadzeniu transakcji może fakt, że interesy 21-latka prowadzi Juanma López, czyli jednocześnie agent występującego w stolicy Hiszpanii Álvaro Moraty. Nieco wcześniej „Novosti Sportske” pisały o tym, że do złożenia oferty za Hiszpana przymierza się Manchester United.

Olmo znajduje się na celownikach wielu czołowych europejskich zespołów. Kluczowe będzie to, gdzie zechce przenieść się sam zawodnik.

Młodzieżowy mistrz Europy trafił do Dinama w 2014 roku. Bilans Olmo z minionego sezonu to 44 występy, 12 goli i dziewięć asyst.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy