Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami

Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami fot. Alexandre Brum/Ag. Enquadrar / SPP/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter] I David Ornstein [TheAthletic.com]

Brighton & Hove Albion otrzymało nową propozycję za Moisésa Caicedo od Arsenalu - informuje Fabrizio Romano.

Pierwsza oferta Arsenalu za Moisésa Caicedo opiewała na 60 milionów funtów i przewyższała wcześniejszą propozycję wystosowaną przez Chelsea o pięć milionów. Została ona odrzucona. Władze „Kanonierów” nie poddały się jednak i przygotowały nową. Zdaniem Fabrizio Romano - w wysokości 70 milionów funtów już z bonusami (jak podaje David Ornstein 65 milionów podstawy plus pięć milionów dodatków). To efekt tego, że londyńczycy wiedzą, iż piłkarz chce transferu.

Według włoskiego dziennikarza najnowszą ofertę spotkało to samo co poprzednią. Nie została ona zaakceptowana przez Brighton.

Jeśli lider Premier League złoży kolejną propozycję, przebije swój rekord transferowy, który ustanowił, kontraktując Nicolasa Pépé (80 milionów euro).

21-letni Caicedo w weekend opublikował oświadczenie, dając do zrozumienia, że chce skorzystać z transferowej okazji. Ekwadorski pomocnik podziękował władzom Brighton za danie mu szansy. Jednocześnie dodał, że dzięki jego sprzedaży angielski klub otrzyma rekordową dla siebie zapłatę.

Po wszystkim piłkarz nie zjawił się na sobotnim treningu. W niedzielę nie zagrał z Liverpoolem w Pucharze Anglii (2:1).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy