Nowa postać na zgrupowaniu Legii Warszawa. Trener wezwał posiłki
2025-06-23 13:32:54; Aktualizacja: 3 godziny temu
Legia Warszawa rozpoczęła obóz przygotowawczy w Austrii. Pojawił się na nim nowy trener przygotowania fizycznego Sebastian Lopez Bascon - ustalił Paweł Gołaszewski z tygodnika „Piłka Nożna”.
Legia rozpoczyna obóz przygotowawczy w Leogang. Zgodnie z planem będzie przebywała na austriackiej ziemi do 2 lipca. Nie towarzyszy jej najlepsza atmosfera.
Kibice są rozczarowani postawą klubu, który nadal nie potwierdził żadnego letniego transferu. Dookoła wszyscy przeciwnicy się wzmacniają. Konkurencja będzie zatem duża, a przy Łazienkowskiej nadal celem pozostaje mistrzostwo.
Wedle ostatnich doniesień blisko wstąpienia w szeregi „Wojskowych” ma być napastnik Iván Barbero.Popularne
***
Legia Warszawa blisko pierwszego letniego transferu! Zabiera się za finalizację
***
Szybciej do Legii dołączył inny Hiszpan. Jak ustalił Paweł Gołaszewski, członkiem sztabu szkoleniowego Edwarda Iordănescu został Sebastian Lopez Bascon.
32-latek rozpoczął pracę na tym stanowisku już w 2015 roku. Od tego czasu zbierał doświadczenie w takich klubach, jak Vitesse, Sevilla, Las Palmas, AEK Ateny, Al-Wahda i ostatnio w APOEL-u.
Na nowego zawodnika kibice będą musieli jeszcze poczekać.
Legia 3 lipca wróci do Polski i dokończy przygotowania w środku treningowym. Już 10 lipca natomiast zmierzy się w pierwszym meczu eliminacji do Ligi Europy z FK Aktobe.