Nowe umowy dla Suareza, Skrtela i Aggera. Czy zostaną w Liverpoolu?

Nowe umowy dla Suareza, Skrtela i Aggera. Czy zostaną w Liverpoolu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Setanta.com

Liverpool chce zatrzymać swoich najlepszych graczy. W tym celu zaproponuje podwyżkę swojej gwieździe - Luisowi Suarezowi.

Liverpool jest gotowy, aby zaoferować Luisowi Suarezowi nowy kontrakt. Przypuszczano, że po zwolnieniu Kenny`ego Dalglisha z klubu odejdzie wielu graczy, ale klub zapewnia, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Propozycje nowych umów mają dostać również Daniel Agger oraz Martin Skrtel.

- Rozmawiałem z naszymi zawodnikami wczoraj i nie sądzę, aby chcieli odejść. Oczywiście Kenny jest ważną częścią struktury klubu i zawsze będzie. Nie każdy piłkarz jest zadowolony z powodu opuszczenia Liverpoolu przez Dalglisha, ale każdy szanuje tę decyzję. Nie ma planów na zwolnienie innych. To było tylko częścią procesu - powiedział dyrektor wykonawczy "The Reds" Ian Ayre.

Mimo wszystko, klubowi z Anfield Road ciężko będzie zatrzymać swych najlepszych piłkarzy, a w szczególności Luisa Suareza, którym interesują się m.in. Juventus i PSG. Liverpool jest skłonny podwyższyć tygodniówkę Urugwajczykowi do 100 tysięcy funtów, ale czy to przekona Suareza do pozostania w klubie, który co roku ma plany powrotu do wielkiej piłki, ale kończy sezon na odległym miejscu?

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy