Nowe umowy dla Suareza, Skrtela i Aggera. Czy zostaną w Liverpoolu?

Nowe umowy dla Suareza, Skrtela i Aggera. Czy zostaną w Liverpoolu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Setanta.com

Liverpool chce zatrzymać swoich najlepszych graczy. W tym celu zaproponuje podwyżkę swojej gwieździe - Luisowi Suarezowi.

Liverpool jest gotowy, aby zaoferować Luisowi Suarezowi nowy kontrakt. Przypuszczano, że po zwolnieniu Kenny`ego Dalglisha z klubu odejdzie wielu graczy, ale klub zapewnia, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Propozycje nowych umów mają dostać również Daniel Agger oraz Martin Skrtel.

- Rozmawiałem z naszymi zawodnikami wczoraj i nie sądzę, aby chcieli odejść. Oczywiście Kenny jest ważną częścią struktury klubu i zawsze będzie. Nie każdy piłkarz jest zadowolony z powodu opuszczenia Liverpoolu przez Dalglisha, ale każdy szanuje tę decyzję. Nie ma planów na zwolnienie innych. To było tylko częścią procesu - powiedział dyrektor wykonawczy "The Reds" Ian Ayre.

Mimo wszystko, klubowi z Anfield Road ciężko będzie zatrzymać swych najlepszych piłkarzy, a w szczególności Luisa Suareza, którym interesują się m.in. Juventus i PSG. Liverpool jest skłonny podwyższyć tygodniówkę Urugwajczykowi do 100 tysięcy funtów, ale czy to przekona Suareza do pozostania w klubie, który co roku ma plany powrotu do wielkiej piłki, ale kończy sezon na odległym miejscu?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy