Nowi piłkarze w FC Porto

Nowi piłkarze w FC Porto
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.fcporto.pt

Obrońca Milan Stepanov oraz napastnik Ernesto Farias zostali nowymi zawodnikami FC Porto. <br><br> 24-letni Stepanov jest wychowankiem Vojvodiny Nowy Sad. Od 2006 roku występował w tureckim Trabzonsporze. <i>(...)

Obrońca Milan Stepanov oraz napastnik Ernesto Farias zostali nowymi zawodnikami FC Porto.

24-letni Stepanov jest wychowankiem Vojvodiny Nowy Sad. Od 2006 roku występował w tureckim Trabzonsporze. "To najważniejszy moment w mojej karierze. Kibice mogą oczekiwać pełnego zaangażowania z mojej strony. Jestem piłkarzem, który ciężko pracuje dla klubu przez pełne 90 minut" - powiedział uradowany Stepanov. Serb podpisał 4-letni kontrakt, suma transferu nie została podana do publicznej wiadomości.

Ernesto Farias jest doskonale znany wszystkim fanom argentyńskiej piłki. Grając w Estudiantes La Plata, a ostatnio w River Plate udało mu się zdobyć 125 bramkek w lidze. W 2004 roku, snajper na krótko trafił do Palermo, gdzie jednak nie potrafił kompletnie zaistnieć (13/0). Porto zapłaciło za Fariasa 4 mln euro.
Więcej na temat: Turcja Argentyna Portugalia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy