Nowy felieton: Sikora na Euro 2008 nie pojedzie i basta!

Nowy felieton: Sikora na Euro 2008 nie pojedzie i basta!
Redakcja
Redakcja
Źródło: transfery.info

Już jutro piłkarska kadra Polski zmierzy się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Na to spotkanie Leo Beenhakker powołał grupę piłkarzy, którzy wydają się być najbliżej wyjazdu na austriacko-szwajcarskie mistr(...)

Już jutro piłkarska kadra Polski zmierzy się z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Na to spotkanie Leo Beenhakker powołał grupę piłkarzy, którzy wydają się być najbliżej wyjazdu na austriacko-szwajcarskie mistrzostwa. Wśród tych zawodników najbardziej zauważalny jest brak piłkarzy wpychanych do kadry przez dziennikarzy. O losach Sikory, Jelenia i paru innych przeczytasz w najnowszym felietonie: Sikora na Euro 2008 nie pojedzie i basta!.

Zachęcam do komentowania tekstu oraz dyskusji.
Łukasz Sawala
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy