Nowy kandydat na następcę Manciniego. Zenit zachowa włoski styl?!

Nowy kandydat na następcę Manciniego. Zenit zachowa włoski styl?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport

Siniša Mihajlović znalazł się w kręgu zainteresowań włodarzy Zenitu Sankt Petersburg.

Przedstawiciele rosyjskiego klubu usilnie poszukują następcy Roberto Manciniego, który po zakończeniu obecnego sezonu najprawdopodobniej pożegna się z Zenitem ze względu na słabe wyniki osiągane przez zespół oraz fakt, że jest on jednym z głównych faworytów do przejęcia reprezentacji Włoch.

Włodarze ekipy z Sankt Petersburga nie zamierzają przekreślać pracy włożonej przez 53-letniego szkoleniowca i zamierzają w dużej mierze zachować wcześniej obraną drogę, dlatego chcieliby zatrudnić w jego miejsce trenera o podobnej specyfice.

Zdaniem „Sky Sport”, przedstawiciele ekipy ze Stadionu Kriestowskiego rozważają możliwość zakontraktowania Sinišy Mihajlovicia.

Serb od początku stycznia pozostaje bez pracodawcy po tym, jak został pozbawiony funkcji szkoleniowca Torino.

49-letni trener był w przeszłości odpowiedzialny za wyniki osiągane przez takie zespoły jak Fiorentina, Milan czy Sampdoria. Ponadto w latach 2012-2013 pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Serbii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO] „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy