Nowy kapitan Brazylii

Nowy kapitan Brazylii
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: CBF

Miranda został nowym kapitanem Brazylii.

Brazylijczycy zajmują dopiero szóste miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 i do miejsca gwarantującego awans na Mundial brakuje im jednego punktu. W drodze do Rosji "Canarinhos" poprowadzi defensor Interu, Miranda. Obrońca przejmie opaskę kapitańską od Neymara, który zrezygnował z niej po wygranej na Igrzyskach Olimpijskich.

- Brazylia ma wielu liderów składzie i jestem dumny, że mogę ich reprezentować z opaską na ramieniu. Teraz chcemy skupić się na wygrywaniu i dobrej grze. Tite nas dobrze przygotował i teraz musimy przełożyć to czego się nauczyliśmy na praktykę - stwierdził nowy kapitan Brazylijczyków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy