Nowy klub Guarina

Nowy klub Guarina
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Fredy Guarin przejdzie testy w Shanghai Shenhua.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Kolumbijczyk udał się już do Hiszpanii, gdzie chiński zespół przebywa aktualnie na zgrupowaniu. Wkrótce pożegna się z Interem i zacznie nową przygodę w Azji.

Di Marzio w poniedziałek wieczorem twierdził, że "Nerazzurri" otrzymają za swojego zawodnika 11 milionów euro, do których może dojść kolejny milion zależny od postawy Guarina na boisku. Za czynnik, który przekonał pomocnika do przenosin do Szanghaju, uważa się obecność w klubie jego rodaka, Giovanniego Moreno.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy