Nowy klub Guarina

Nowy klub Guarina
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Fredy Guarin przejdzie testy w Shanghai Shenhua.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Kolumbijczyk udał się już do Hiszpanii, gdzie chiński zespół przebywa aktualnie na zgrupowaniu. Wkrótce pożegna się z Interem i zacznie nową przygodę w Azji.

Di Marzio w poniedziałek wieczorem twierdził, że "Nerazzurri" otrzymają za swojego zawodnika 11 milionów euro, do których może dojść kolejny milion zależny od postawy Guarina na boisku. Za czynnik, który przekonał pomocnika do przenosin do Szanghaju, uważa się obecność w klubie jego rodaka, Giovanniego Moreno.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy