Nowy klub Guilherme?!

Nowy klub Guilherme?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Piotr Dobrowolski (Twitter)

Guilherme Costa Marques najprawdopodobniej będzie kontynuował karierę w barwach Benevento Calcio.

Piotr Dobrowolski poinformował na Twitterze, że Brazylijczyk w najbliższym czasie zwiąże się z beniaminkiem Serie A umową do 31 stycznia 2021 roku. Negocjacje mogły być toczone bez przeszkód, gdyż kontrakt piłkarza z Legią wygasa za niespełna miesiąc i warszawski klub nie musiał udzielać zgody na rozmowy.

Wspomniany dziennikarz „Super Expressu” dodał także, że 26-latka do przyjęcia oferty z Włoch skłoniły nie tylko bardzo dobre zarobki, ale także perspektywa wypromowania się w jednej z najsilniejszych lig piłkarskich w Europie. Guilherme nie miał jeszcze okazji grać w rozgrywkach krajowych na tak wysokim poziomie.

Legia już w ubiegłym tygodniu oznajmiła, że mimo trwających od dawna negocjacji, zawodnik zdecydował się na opuszczenie Polski i nieprzedłużanie współpracy. O dłuższego czasu spekulowano o możliwych kierunkach dla skrzydłowego, wśród których pojawiało się Benevento. Wątpliwości budziły jednak wyniki osiągane przez ten zespół.

„Czarownicy” aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie jednego punktu, która zapewnił im gol bramkarza Alberto Brignoliego w meczu z AC Milan. Oznacza to, że spadek tej drużyny na koniec sezonu wydaje się nieunikniony. Gui będzie musiał zatem wykorzystać niespełna pół roku, by zwrócić na siebie uwagę innych włoskich (i nie tylko) ekip.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy