Nowy napastnik İstanbul Başakşehir prosto z Premier League. Krzysztof Piątek może czuć niepokój [OFICJALNIE]

Nowy napastnik İstanbul Başakşehir prosto z Premier League. Krzysztof Piątek może czuć niepokój [OFICJALNIE] fot. İstanbul Başakşehir F.K.
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: İstanbul Başakşehir

İstanbul Başakşehir potwierdził wzmocnienie ataku. Do zespołu dołączył Emmanuel Dennis.

Turcy zakontraktowali w ramach wypożyczenia z datą końcową 30 czerwca 2024 roku reprezentanta Nigerii. Otrzymał on numer 99.

Mimo że Nottingham Forest nie liczy już na 25-latka, kontrakt nie zakłada opcji kupna. Wszystko jest zatem w rękach piłkarza.

Emmanuel Dennis został pozyskany przez Anglików ledwie rok temu za 20 milionów funtów, w tym siedmioipółmilionowe bonusy. Oczekiwania było spore, jednak atakujący zupełnie ich nie spełnił.

Dorobek środkowego napastnika to 25 meczów, dwa gole i trzy asysty.

W İstanbul Başakşehir trzykrotny mistrz Belgii z Club Brugge będzie miał za konkurenta Krzysztofa Piątka.

Polak jak dotąd grał regularnie w wyjściowym składzie, jednak nie zanotował ani jednego trafienia czy asysty. Jego pozycja jest zatem zagrożona.

Wcześniej Dennis był związany z Zorią Ługańsk, 1. FC Köln czy Watfordem.

Nowy pracodawca Nigeryjczyka zajmuje w tej chwili dopiero dziewiętnaste miejsce w tabeli ligowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy