Nowy piłkarz Lecha Poznań zniknął. „Wygląda DRAMATYCZNIE”

Nowy piłkarz Lecha Poznań zniknął. „Wygląda DRAMATYCZNIE”
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Transfery.info

Lech Poznań odpadł na etapie trzeciej rundy z eliminacji Ligi Konferencji Europy. Drużynie z Wielkopolski nie pomógł Dino Hotić, który po świetnym początku zaczyna budzić obawy wśród kibiców. „Podobny przypadek do Kittela z Rakowa Częstochowa” - czytamy na Twitterze.

Lech Poznań może w pełni skupić się na krajowych rozgrywkach. Po sensacyjnej porażce ze Spartakiem Trnawa plany o powtórzeniu sukcesu z zeszłej kampanii trzeba odłożyć na nowy rok.

W czwartkowym starciu na próżno szukać pozytywów w zespole Johna van den Broma. Może warto wyróżnić Kristoffera Velde, który swoim golem dał impuls drużynie. Norweg popisał się świetnym strzałem, ale później wyraźnie odpuścił krycie w defensywie.

Z pewnością na pochwały nie zasłużył Dino Hotić.

Bośniak bardzo dobrze rozpoczął przygodę na Bułgarskiej. Już w trzecim meczu w nowych barwach zdobył nawet gola. Przede wszystkim był na boisku dynamiczny, co docenili kibice. Bardzo szybko jednak ogarnęły ich obawy.

W zasadzie od ligowego starcia z Radomiakiem Radom 28-latek prezentuje co najwyżej przeciętną formę. Nie daje żadnych liczb, a w dodatku odstaje fizycznie od reszty zawodników.

Regres formy zauważa z pewnością sam John van den Brom, który tylko raz dał czterokrotnemu reprezentantowi kraju wystąpić w całym meczu.

„Andersson i Hotić po świetnym wejściu w Lecha, są cieniem siebie od kilku spotkań. Ishak i Karlstrom dno. Pachnie dramatem”, „Jak szybko zabłysł, tak szybko zgasł”, „Symbol formy Lecha w tym sezonie. Na początku duża agresja, szybkość i dobra forma fizyczna a po kilku tygodniach cień piłkarza. Wygląda to dramatycznie”, Dino Hotić to póki co podobny case do Sonny'ego Kittela Przyszedł na galowo, przywitał się w dostojnym stylu, dał na dzień dobry wykwintny prezent dla kibiców... Po czym schował się w szafie i ani myśli wychodzić”, „Hotić to jeszcze żyje, czy nie?” - piszą kibice na Twitterze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy