Nowy-stary klub Maloudy

Nowy-stary klub Maloudy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Sports

Florent Malouda długo nie pozostawał bez klubu.

"Sky Sports" podaje, że 36-latek wróci do Delhi Dynamos. W barwach indyjskiego zespołu grał już w zeszłym roku, będąc czołową postacią drużyny prowadzonej wówczas przez legendarnego Roberto Carlosa. Sam zaliczył osiem asyst, a ekipa dotarła aż do półfinału Indian Super League.

Ostatnie pół roku Francuz, znany głównie z występów w Olympique Lyon i Chelsea, spędził w Wadi Degla. Jego pobyt w Egipicie należał do umiarkowanie udanych.

Maloudę w Indiach poprowadzi teraz inny trener, Gianluca Zambrotta. Dzisiaj przedstawiciele Delhi mają pojawić się na meczu WBA z Middlesbrough, po których planują zaprezentowanie składu na kolejny sezon ISL.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy