Nowy-stary klub Maloudy

Nowy-stary klub Maloudy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Sports

Florent Malouda długo nie pozostawał bez klubu.

"Sky Sports" podaje, że 36-latek wróci do Delhi Dynamos. W barwach indyjskiego zespołu grał już w zeszłym roku, będąc czołową postacią drużyny prowadzonej wówczas przez legendarnego Roberto Carlosa. Sam zaliczył osiem asyst, a ekipa dotarła aż do półfinału Indian Super League.

Ostatnie pół roku Francuz, znany głównie z występów w Olympique Lyon i Chelsea, spędził w Wadi Degla. Jego pobyt w Egipicie należał do umiarkowanie udanych.

Maloudę w Indiach poprowadzi teraz inny trener, Gianluca Zambrotta. Dzisiaj przedstawiciele Delhi mają pojawić się na meczu WBA z Middlesbrough, po których planują zaprezentowanie składu na kolejny sezon ISL.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy