Nowy „trener” PSG. Działacz nie wytrzymał na trybunach

Nowy „trener” PSG. Działacz nie wytrzymał na trybunach fot. TV
Źródło: RMC Sport

Do niecodziennych obrazków doszło w drugiej połowie meczu Ligue 1 Paris Saint-Germain z Lille (4:3).

Paris Saint-Germain udanie rozpoczęło spotkanie z Lille. W 17. minucie mistrz Francji prowadził dwoma golami po tym, jak do siatki trafili Kylian Mbappé oraz Neymar. Przyjezdni nie dali za wygraną. Jeszcze przed przerwą bramkę zdobył Bafodé Diakité, a po niej w jego ślady poszli Jonathan David (rzut karny) oraz Jonathan Bamba.

Końcówka należała do PSG. Najpierw do remisu doprowadził Mbappé, a następnie w piątej minucie doliczonego czasu gry bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę zdobył Lionel Messi, dając swojej drużynie trzy punkty.

Ciekawe rzeczy działy się przy ławce rezerwowych paryżan. W momencie, gdy drużyna przegrywała z trybun w jej okolice zszedł Luís Campos, a więc doradca do spraw sportowych PSG. Działacz, który w końcu znalazł się w strefie technicznej trenera, zachowywał się bardzo ekspresyjnie, głośno kierując swoje niezadowolenie w kierunku sędziów, a także kilkukrotnie przemawiając do piłkarzy. Jak zaznacza RMC Sport, w tym momencie szkoleniowiec Christophe Galtier po prostu usiadł na ławce.

Po ostatnim gwizdku Campos podszedł do Messiego, gratulując mu trafienia.

Na to, że Portugalczyk jest żywiołowym człowiekiem wskazywały już jego odwiedziny w szatni PSG po niedawnej porażce z AS Monaco i wymiana zdań z Neymarem oraz Marquinhosem.