„Nowy Vidić” nie śpieszy się z transferem do wielkiego klubu. „Twardo stąpam po ziemi”

„Nowy Vidić” nie śpieszy się z transferem do wielkiego klubu. „Twardo stąpam po ziemi”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Nikola Milenković nie zamierza w najbliższym czasie opuszczać szeregów Fiorentiny.

Przedstawiciele włoskiego zespołu sfinalizowali transfer środkowego obrońcy przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. Czas pokazuje, że zrobili na tym świetny interes, ponieważ były piłkarz Partizana za sprawą dobrych występów na mundialu oraz na starcie obecnych rozgrywek znalazł się już w kręgu zainteresowań takich drużyn jak Manchester United, Manchester City, Juventus, Atlético Madryt czy Inter Mediolan.

Sam piłkarz jest świadomy, że znajduje się pod ścisłą obserwacją najlepszych europejskich klubów, ale przynajmniej na razie nie zamierza opuszczać szeregów Fiorentiny.

- To miłe, że mnie obserwują, ale nie myślę o tym. Twardo stąpam po ziemi, wierzę w swój profesjonalizm i koncertuję się tylko na ulepszaniu każdego dnia. Cieszę się, że mogę nosić koszulkę „Violi”. Fiorentina jest idealnym klubem dla młodego gracza, który chce się rozwijać. Jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Gdyby zaproponowali mi teraz nowy kontrakt, to moglibyśmy porozmawiać o jego warunkach - powiedział blisko 21-letni defensor, który kosztował ekipę ze Stadio Artemio Franchi nieco ponad pięć milionów euro.

Nikola Milenković rozegrał w trwającym sezonie siedem spotkań w Serie A i zdobył w nich dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy