Nuno Espírito Santo: Nie rozmawiałem jeszcze z Kane'em

Nuno Espírito Santo: Nie rozmawiałem jeszcze z Kane'em fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Evening Standard

Menedżer Tottenhamu Nuno Espírito Santo zabrał głos na temat informacji sugerujących, że Harry Kane trafi tego lata do Manchesteru City.

Harry Kane nadal ma ważny kontrakt z Tottenhamem. Dokument zakłada, że będzie grał on w stolicy Anglii do 30 czerwca 2024 roku.

Piłkarz robi jednak wszystko, aby wywrzeć na klubowych władzach presję, by te umożliwiły mu transfer. Od dłuższego chce go Manchester City.

Między innymi dlatego 28-latek nie pojawił się na ostatnich treningach „Kogutów”. Do sprawy postanowił odnieść się menedżer Tottenhamu Nuno Espírito Santo.

Portugalczyk zabrał głos w sprawie po meczu towarzyskim przeciwko Chelsea (2-2).

- Oczekuję, że wkrótce uda nam się porozmawiać. Do tej pory nie było ku temu okazji. Uważam, że kwestie związane z nim powinny być przedyskutowane wewnątrz klubu. Staramy się uniknąć jakiegokolwiek publicznego konfliktu lub dyskusji - stwierdził.

- Takie sytuacje trzeba rozwiązać za zamkniętymi drzwiami. Mówienie czegoś publicznie nie rozwiąże sprawy. Najpierw trzeba dogadać się wspólnie, a dopiero później będziemy mogli przekazać to szerszej publice - zakończył.

Tottenham rozpocznie sezon 2021/2022 meczem z Manchesterem City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy