Nuno Gomes nie zagra w Arabii

Nuno Gomes nie zagra w Arabii
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball.com

Jak donoszą media, napastnik Benfiki Lizbona - Nuno Gomes odrzucił ofertę jednego z arabskich klubów. <br><br> "O Jogo" twierdzi, że piłkarz otrzymał intratną propozycję od Saudyjskiego klubu w tym tygodniu(...)

Jak donoszą media, napastnik Benfiki Lizbona - Nuno Gomes odrzucił ofertę jednego z arabskich klubów.

"O Jogo" twierdzi, że piłkarz otrzymał intratną propozycję od Saudyjskiego klubu w tym tygodniu, ale zarówno sam zawodnik jaki klub odrzucił ją.
Więcej na temat: Portugalia Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy