N'Zonzi dopiął swego. Francuz opuszcza Romę!

N'Zonzi dopiął swego. Francuz opuszcza Romę! fot. AS Roma
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | Gianluca Di Marzio

Steven N'Zonzi powinien w nadchodzących dniach sfinalizować swoje przenosiny do Galatasaray.

Reprezentant Francji próbował w ostatnich tygodniach doprowadzić do zakończenia swojej współpracy z Romą. Początkowo było to spowodowane zainteresowanie jego usługami ze strony Olympique'u Lyon. Ostatecznie ekipa z Ligue 1 postawiła na zakontraktowanie innego zawodnika, ale 30-letni piłkarz nie zrezygnował ze swoich planów dotyczących zmiany otoczenia.

Fabrizio Romano i Gianluca Di Marzio są przekonani, że defensywny pomocnik przystał na propozycję przedstawioną mu przez Galatasaray i w ciągu kilku najbliższych dni powinien przeprowadzić się do ekipy ze Stambułu, która pokryje całość jego obecnego wynagrodzenia wynoszącego między trzy a cztery miliony euro.

Z kolei „Giallorossi” mają zarobić milion euro na tymczasowym rozstaniu z N'Zonzim. Ponadto w porozumieniu zawartym pomiędzy oboma klubami ma znaleźć się zapis umożliwiający „Lwom” definitywne wykupienie Francuza za 15 milionów euro.

30-latek trafił na Stadio Olimpico w sierpniu ubiegłego roku z Sevilli za blisko 27 milionów euro. Od tego czasu rozegrał 39 spotkań w barwach Romy, w których zdobył jednego gola oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy