Obi Mikel wskazał najbardziej leniwego piłkarza, z jakim grał

Obi Mikel wskazał najbardziej leniwego piłkarza, z jakim grał fot. Middlesbrough
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: beIN Sports I Sky Sports

John Obi Mikel został zapytany o najbardziej leniwego zawodnika, z jakim miał do czynienia w trakcie kariery. Nigeryjczyk wskazał na… Edena Hazarda.

Zawodnicy spotkali się w Chelsea. Obi Mikel był jej piłkarzem w latach 2006-2017. Hazard trafił na Stamford Bridge w 2012. Nigeryjczyk przyznał, że Belg był i jest świetnym graczem, ale po prostu nie zawsze chciało mu się ciężko trenować.

- To najbardziej leniwy piłkarz, z jakim grałem. Ma niesamowity talent. Może nie tak wielki jak Leo Messi, ale mając piłkę przy nodze, jest w stanie zrobić wszystko. Nie lubił jednak ciężko trenować. Gdy pracowaliśmy, czekał tylko na koniec zajęć, w zasadzie stojąc. W niedzielę zawsze był jednak najlepszy na boisku. Nieprawdopodobna sytuacja - przyznał Obi Mikel.

Tego lata Hazard przeniósł się z Chelsea do Realu Madryt. W barwach „Królewskich” rozegrał do tej pory 11 spotkań, notując trafienie i cztery asysty.

32-letni Obi Mikel występuje obecnie w Trabzonsporze, do którego trafił niedawno z Middlesbrough.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy