Obrońca Arsenalu pójdzie śladem Alexisa?!

Obrońca Arsenalu pójdzie śladem Alexisa?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester Evening News

Jak podaje „The Manchester Evening News”, Héctor Bellerín może wzmocnić ekipę Manchesteru United.

Przedstawiciele MU wnikliwie monitorują sytuację 22-letniego zawodnika Arsenalu. Doszło już nawet do pierwszych rozmów na temat potencjalnych przenosin Hiszpana na Old Trafford.

Nie od dziś wiadomo, że José Mourinho chce sprowadzić w lecie prawego defensora. Portugalski menadżer ma obecnie do dyspozycji dwóch zawodników, którzy mogą występować na tej pozycji. Mowa o Antonio Valencii i Matteo Darmianie.

O ile Ekwadorczyk nigdzie się nie wybiera, o tyle 28-latek niemal na pewno zmieni klub. Włoch nie jest zadowolony z pozycji, jaką pełni w zespole i w letnim oknie transferowym prawdopodobnie zdecyduje się na powrót do ojczyzny.

Wakat po stracie Darmiana może wypełnić Bellerín. Defensor jest sfrustrowany faktem, że Arsenal nie walczy o najwyższe cele, dlatego w lecie powinien zmienić klub.

„Kanonierzy” wycenili swojego zawodnika na 50 milionów funtów. Wysoka kwota nie odstraszyła jednak potencjalnych nabywców. Poza Manchesterem United zainteresowanie usługami Hiszpana przejawiają Barcelona, Juventus i Manchester City.

Umowa 22-letniego obrońcy z Arsenalem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. Do niedawna Bellerín był postrzegany za jednego z najlepszych prawych defensorów w lidze, jednak ten sezon jest dla niego nieudany.

Przypomnijmy, że niedawno Arsenal na klub z czerwonej części Manchesteru zamienił już Alexis Sánchez.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy