Obrońca Chelsea powróci na „stare śmieci”?!

Obrońca Chelsea powróci na „stare śmieci”?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Chelsea w zimowym oknie transferowym może pozwolić na odejście jednego z obrońców. Andreas Christensen znajduje się nie tylko w sferze zainteresowań Milanu, ale też Borussii Mönchengladbach.

W związku z dłuższą absencją Matthiasa Gintera Borussia rozważa zimowy transfer obrońcy. Na jej celowniku znaleźli się piłkarze, którzy mieli już okazję grać w Mönchengladbach.

Matthias Ginter w ubiegły wtorek przeszedł operację kości jarzmowej i szczęki. Jak informuje „Bild”, niemiecki klub już rozpoczął poszukiwania tymczasowej następcy 24-latka. Na celowniku „Źrebaków” znaleźli się Andreas Christensen i Reece Oxford. Obaj w przeszłości grali już na Borussia-Park.

Duńczyk przebywał na wypożyczeniu w Borussii przez dwa sezony. Natomiast Anglik spędził w niemieckiej drużynie ubiegłą kampanię. Obecnie obaj nie mają większych szans na grę w swoich klubach. Christensen wziął udział w siedmiu spotkaniach Chelsea, zaś Oxford nie wystąpił w ani jednym meczu pierwszego zespołu West Hamu.

W związku z tym wydaje się, że transfer któregoś z defensorów jest bardzo prawdopodobny. Według „Bilda” numerem jeden na liście Borussii jest 22-letni Duńczyk, który jednak znajduje się także na celowniku Milanu oraz Barcelony.    

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! Borussia Dortmund wytypowała nowego trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! OFICJALNIE: Trzęsienie ziemi w Dortmundzie. Borussia jednak zmienia trenera! Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy