Obrońca nie przedłuży kontraktu z Jagiellonią Białystok. Odchodzi po siedmiu latach

2024-06-20 08:51:05; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Obrońca nie przedłuży kontraktu z Jagiellonią Białystok. Odchodzi po siedmiu latach
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Kuba Seweryn [Twitter]

Przygoda Michała Ozgi z Jagiellonią Białystok dobiega końca. Obrońca rozpoczyna poszukiwania nowego klubu - donosi Jakub Seweryn z portalu Sport.pl.

Michał Ozga wstąpił w szeregi klubu z Podlasia już w 2017 roku. Z powodzeniem przechodził przez dalsze kategorie wiekowe, dostając w końcu szansę na debiut w Ekstraklasie. 

19 maja 2019 roku urodzony w Krakowie zawodnik rozegrał pełen ligowy mecz z Lechią Gdańsk. Dorobku nie poprawił. To jego jedyny występ w seniorskim zespole urzędującego mistrza Polski.

Na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów Ozga grał w trzecioligowych rezerwach białostockiego klubu. Wcześniej przebywał na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki, gdzie rywalizował na poziomie pierwszej i drugiej ligi.

Dokładnie 30 czerwca bieżącego roku kontrakt 24-latka wygasa. Wiadomo już, że nie zostanie przedłużony. Informację tę potwierdził Jakub Seweryn z portalu Sport.pl.

Były młodzieżowy reprezentant Polski może zatem w pełni skoncentrować się na poszukiwaniu nowego klubu na jednym z niższych poziomów ligowych. Wątpliwe, by zgłosił się po niego przedstawiciel Ekstraklasy.

Ozga przed dołączeniem do Jagiellonii zbierał doświadczenie w Progresie i Hutniku Kraków.