Obrońca odejdzie z Lechii Gdańsk

Obrońca odejdzie z Lechii Gdańsk fot. Patryk Kosmider / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Lechia Gdańsk nie przedłuży umowy z Davidem Stecem, o czym informują „WP Sportowe Fakty”.

Lechia Gdańsk nie zamierza zasiedzieć się na szczeblu Ekstraklasy. Cel na ten sezon to awans.

Pomimo niemrawego początku sezonu z czasem drużyna Szymona Grabowskiego weszła na odpowiednie tory. Do tego stopnia, że obecnie zajmuje w tabeli czwarte miejsce z dorobkiem 32 punktów.

Strata do lidera jest zatem niewielka i wynosi raptem dwa „oczka”.

W tym momencie w Trójmieście trwają przygotowania do wiosny, a w tle podejmowane są decyzje kadrowe.

Ostatnio nowy kontrakt otrzymał Conrado. Na kontynuowanie współpracy nie ma co natomiast liczyć David Stec. Według wieści „WP Sportowe Fakty” zawodnik ten otrzymał informacje, że śmiało może rozglądać się za nowym pracodawcą.

Na razie nie wiadomo czy skończy sezon w Lechii.

Prawy defensor trafił do Gdańska z TSV Hartberg, ale nie był to jego pierwszy polski klub. Wcześniej bowiem był związany z Pogonią Szczecin.

Od początku pobytu w Trójmieście 29-latek może pochwalić się 28 spotkaniami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy