Obrońca Torino blisko Romy

Obrońca Torino blisko Romy
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

Wielce prawdopodobne jest, że obrońca Torino Bruno Peres wzmocni AS Roma.

Włodarze "Giallorossi" osiągnęli porozumienie z 25-latkiem w sprawie jego kontraktu indywidualnego. Do potwierdzenia transakcji brakuje zgody klubu z Turynu, którym przedstawiono atrakcyjną propozycję w granicach 20 milionów euro.

Bruno Peres w drużynie "Il Toro" występuje od roku. Za nieco ponad dwa miliony euro przeniósł się z Santosu. Nikt nie spodziewał się, że po zaledwie 12 miesiącach gry jego wartość może wzrosnąć aż dziesięciokrotnie. Dotychczas w Serie A rozegrał 27 spotkań, w których zdobył dwie bramki i zanotował pięć asyst.

Poza Romą jego zatrudnieniem zainteresowane jest FC Porto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy