Obrońca Widzewa trafi do Legii?

Obrońca Widzewa trafi do Legii?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy

Obrońca łódzkiego Widzewa, Ugochukwu Ukah, być może zmieni klub. Zainteresowana nigeryjskim piłkarzem jest Legia Warszawa.

Jego obecny pracodawca, Widzew Łódź, zalega zawodnikowi pieniądze za 5 ostatnich miesięcy gry.

- Jeśli Widzew chce mnie zatrzymać, musiałby zapłacić wszystkie zaległości, ale wydaje się to mało prawdopodobne - powiedział obrońca.

Tę sytuację chcą wykorzystać działacze Legii i sprowadzić go do siebie. Ukah, który rozegrał dobrą rundę jesienną w Ekstraklasie, miałby zająć miejsce Marcina Komorowskiego, który odszedł do Tereka Grozny.

- O zainteresowaniu Legii słyszałem już w tym oknie transferowym. Legia interesowała się mną w zasadzie przez całą zimę. Teraz będę się zastanawiał, co dalej. Do zamknięcia okna pozostało już tylko kilka dni - dodał Ukah na łamach "Przeglądu Sportowego".

- Zajmujemy się jednocześnie rozwiązaniem kontraktu Ukaha z Widzewem i szukaniem klubu dla niego. Legia? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – wymijająco na pytanie o przyszłosć Nigeryjczyka odpowiedział jego agent Filip Wiśniewski.

W Polsce transferów można dokonywać jeszcze do końca obecnego miesiąca. Czy "Legioniści" zdołają do tego czasu zapełnić lukę w swojej defensywie po Komorowskim?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy