Obsada sędziowska finału baraży o awans do Ekstraklasy [OFICJALNIE]
2025-05-30 20:14:34; Aktualizacja: 1 dzień temu![Obsada sędziowska finału baraży o awans do Ekstraklasy [OFICJALNIE]](img/photos/107572/1500xauto/wojciech-myc.jpg)
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, kto poprowadzi mecz finałowy barażów o awans do Ekstraklasy z udziałem Miedzi Legnica i Wisły Płock.
W półfinałach nie zabrakło emocji, tych pozytywnych i negatywnych. Kiedy jedni cieszyli się z awansu, drudzy płakali z powodu zawodu, jaki czuli po porażce.
Wisła Płock straciła gola już na samym początku spotkania, ale potem była w stanie zaaplikować Polonii Warszawa dwie bramki.
***Popularne
Oto pierwszy finalista baraży o Ekstraklasę. Przesądził gol z rzutu wolnego w 90. minucie! [WIDEO]
***
Miedź Legnica uzyskała prowadzenie po fenomenalnym trafieniu Michaela Kostki. Więcej goli nie oglądaliśmy, co było równoznaczne z odpadnięciem Wisły Kraków.
***
Ekstraklasa nie dla Wisły Kraków! To oni zagrają w finale baraży [WIDEO]
***
Mecz finałowy odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:30.
Polski Związek Piłki Nożnej dokonał obsady sędziowskiej na to spotkanie, które zostanie rozegrane w Płocku.
Za przestrzeganie przepisów odpowiadał będzie Wojciech Myć, arbiter główny. Za liniami bocznymi wesprą go Bartosz Heinig i Marcin Lisowski.
Jeśli chodzi o system VAR, on trafi w ręce Bartosza Frankowskiego oraz Damiana Kosa.
Tytuł arbitra technicznego przypadł Mateuszowi Jendzie.
Zwycięzca zawodów zagra w Ekstraklasie w sezonie 2025/2026 u boku Legii Warszawa, Rakowa Częstochowa czy urzędującego mistrza Lecha Poznań.