Ocampos w Serie A

Ocampos w Serie A
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Lucas Ocampos zagra w Genoa CFC.

21-latek opuszcza Olympique Marsylia na zasadzie rocznego wypożyczenia, które może się jednak zamienić w transfer definitywny. Włoski klub nie tyle co zapewnił sobie możliwość wykupienia Argentyńczyka, co będzie do niej zmuszony w przypadku spełnienia pewnych warunków (liczba występów, bramek).

Skrzydłowy, któremu ostatnio nie układało się we Francji, jest już w Genui, gdzie przejdzie testy medyczne, a następnie złoży podpis pod kontraktem. To dość niespodziewana transakcja, gdyż potencjał zawodnika określa się jako bardzo wysoki. W styczniu Ocampos był o krok od przeprowadzki do Fiorentiny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy