„Od dwóch dni nie mogłem spać przez ból”. Szokujące wyznanie lidera Legii Warszawa

„Od dwóch dni nie mogłem spać przez ból”. Szokujące wyznanie lidera Legii Warszawa fot. Wojciech Dobrzynski / pressfocus.pl
Źródło: Canal+ Sport

Legia Warszawa wygrała z Cracovią 2-0 i pnie się w ligowej tabeli. Od pierwszej minuty wystąpił Paweł Wszołek, który po spotkaniu wyznał, że od blisko dwóch miesięcy boryka się z kontuzją.

Legia Warszawa po awansie do Ligi Konferencji Europy musiała wrócić do rzeczywistości - meczów Ekstraklasy. W niedzielne popołudnie podopieczni Kosty Runjaicia mierzyli się u siebie z Cracovią.

Wicemistrz kraju miał wyraźną przewagę, lecz do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.

Dopiero po zmianie stron podopieczni Niemca ruszyli do ataku i już w 46. minucie do siatki trafił Patryk Kun. Pod koniec rywalizacji na 2-0 z rzutu karnego podwyższył Blaž Kramer.

Przed Legią Warszawa jeszcze jedno, zaległe starcie z Cracovią.

Po spotkaniu przed kamerami Canal+ Sport stanął Paweł Wszołek. Reprezentant Polski wyznał, że od blisko dwóch miesięcy musi grać z kontuzją.

- Kluczem do tego, że zagrałem była siła woli i leki przeciwbólowe - zaczął.

- W ostatnim meczu z Alkmaar wziąłem za małą dawką i sił wystarczyło właściwie tylko na jedną połowę. W szatni czułem ból mięśnia przywodziciela. Właściwie mam z nim problem od dwóch miesięcy. Nie jest to bardzo poważne, ale przeciążenie. Nasiliło się to wszystko. Dziś wziąłem dwie, trzy tabletki. Dudni mi w głowie, a ja do środków nie jestem przyzwyczajony. To dla mnie ostateczność, ale był taki okres.

- Dzisiaj chciałem zagrać u siebie, bo to ostatni mecz w tym roku przy Łazienkowskiej. Przez ostatnie dwa dni nie mogłem spać, ale ja nie lubię się rozczulać - dodał.

31-latek to lider Legii Warszawa, który w tym sezonie rozegrał łącznie 31 spotkań. W nich strzelił pięć goli, a do swojego dorobku dorzucił też 13 asyst.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź.  „Mogę mu chusteczki wysłać” Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź. „Mogę mu chusteczki wysłać” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone” Zawodnik Rakowa Częstochowa nie wytrzymał po meczu z Widzewem Łódź. „Poje**ni kibice” [WIDEO] Zawodnik Rakowa Częstochowa nie wytrzymał po meczu z Widzewem Łódź. „Poje**ni kibice” [WIDEO] Jacek Magiera stanowczo o graczu Śląska Wrocław. „Po to tu przyszedł, a tego nie ma. Sam musi sobie poradzić” Jacek Magiera stanowczo o graczu Śląska Wrocław. „Po to tu przyszedł, a tego nie ma. Sam musi sobie poradzić” Antonio Conte porozumiał się z nowym klubem. Sensacyjnie Antonio Conte porozumiał się z nowym klubem. Sensacyjnie Brutalny faul w meczu Rakowa Częstochowa. „Paskudnie to wyglądało” [WIDEO] Brutalny faul w meczu Rakowa Częstochowa. „Paskudnie to wyglądało” [WIDEO] „Transferowy Flop Sezonu” Ekstraklasy wybrany. „Nic go nie przebije” „Transferowy Flop Sezonu” Ekstraklasy wybrany. „Nic go nie przebije”