Odra Opole z ostatnim transferem letniego okna [OFICJALNIE]

Odra Opole z ostatnim transferem letniego okna [OFICJALNIE]
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Odra Opole

Odra Opole na swojej stronie internetowej poinformowała, że szeregi zespołu zasilił Mateusz Marzec. Jest to ostatni transfer klubu w tym okienku transferowym.

Mateusz Marzec to wychowanek Małejpanwi Ozimek. Następnie swoją karierę kontynuował w Ruchu Zdzieszowice. Jak się okazało, występy w tamtym zespole otworzyły mu drzwi do profesjonalnego futbolu, ponieważ wykupiła go stamtąd w 2016 roku Odra Opole.

W trakcie swojej pierwszej przygody w opolskim klubie udało mu się rozegrać 23 spotkania na poziomie drugiej i pierwszej ligi. W międzyczasie udał się również na wypożyczenie do dobrze mu znanego Ruchu Zdzieszowice.

Później trafił do Olimpii Grudziądz. Po roku jednak po 26-latka zgłosił GKS Bełchatów. To właśnie w jego barwach rozegrał znakomity sezon 2019/2020 na zapleczu ekstraklasy. Rozegrał łącznie 20 meczów, strzelając w nich 11 bramek i notując do tego dwie asysty.

Dobra forma ofensywnego pomocnika została doceniona przez Podbeskidzie Bielsko-Biała, z którym rok później wywalczył awans do Ekstraklasy. W poprzednim sezonie na boiskach w najwyższej klasie rozgrywkowej pojawiał się 16 razy.

Po zakończeniu rozgrywek rozstał się ze swoim dotychczasowym klubem. Marzec swoją karierę postanowił kontynuować w Odrze Opole, podpisując z nią dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o rok.

Dla opolskiej drużyny to siódme i zarazem ostatnie wzmocnienie w tym oknie, co potwierdził sam klub w oficjalnym komunikacie.

Wcześniej szeregi zespołu zasilili tacy piłkarze, jak Bernard Petrák, Dominik Kalinowski, Mateusz Spychała, Cezary Sauczek, Mateusz Maćkowiak orz Maksymilian Tkocz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy