Ofensywny pomocnik dogadany z Milanem

Ofensywny pomocnik dogadany z Milanem
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Na celowniku AC Milanu nadal znajduje się Matías Zaracho.

Kolejny przeciętny sezon w wykonaniu ekipy z San Siro podrażnił jej działaczy. Letnie okno transferowe będzie dla Milanu bardzo ważne w kontekście następnego sezonu i włączenia się do walki o Ligę Mistrzów.

Najpierw jednak, aby tak się stało, drużyna musi zostać dostatecznie wzmocniona. Dlatego też na celowniku władz znalazł się Matías Zaracho.

O ewentualnym transferze Argentyńczyka na Półwysep Apeniński mówi się już od dłuższego czasu. Sam piłkarz jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa był w stałym kontakcie z Milanem. Obecnie nic się w tej materii nie zmieniło.

Jeśli chodzi o Zaracho, ten już właściwie porozumiał się z Włochami. Teraz jednak trwają negocjacje na linii „Rossoneri”-Racing Club. Nieoficjalnie mówi się, że ekipa z Ameryki Południowej oczekuje za swojego gracza kwoty rzędu 25 milionów euro. Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Ofensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie 21 meczów. W tym czasie strzelił pięć goli i zanotował dwie asysty.

Umowa Zaracho z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy