Oferta dla Maxiego Lópeza

Oferta dla Maxiego Lópeza
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Maxi López może przenieść się do Al Arabi.

Sytuacja Argentyńczyka w Torino to wiele niewiadomych. Mimo że 31-latek rozegrał w tym sezonie Serie A 17 spotkań, przyjście Ciro Immobile poważnie zwiększyło konkurencję w zespole. Głównym problemem byłego napastnika Barcelony nie są jednak rywale do gry w ataku, lecz jego forma fizyczna.

Kilka dni temu Internet obiegło zdjęcie wychowanka River Plate, na którym w oczy rzucają się nadprogramowe kilogramy, a dodatkowo w ustach zawodnika znajduje się... papieros. To zresztą kolejny raz, gdy Maxiemu Lópezowi zarzuca się złe prowadzenie się, popierając to żelaznym dowodem.

Sztab szkoleniowy zadeklarował, że nie skreślił piłkarza, ale ten musi wziąć się do ciężkiej pracy, która doprowadzi go do optymalnej formy. Do tego czasu nie ma co liczyć na występy.

Tymczasem okazuje się, że López posiada także alternatywne wyjście - wymagające prawdopodobnie mniejszych starań. Gianluca Di Marzio poinformował bowiem o ofercie z Al Arabi. Katarczycy oferują atrakcyjne zarobki, a Włosi dają zawodnikowi wolną rękę przy podejmowaniu decyzji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy