Oferta Liverpoolu za reprezentanta Chile

Oferta Liverpoolu za reprezentanta Chile
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Corriere dello Sport

Liverpool podjął próbę sprowadzenia Gary'ego Medela.

"Corriere dello Sport" poinformowało, że pewien nieokreślony angielski klub złożył ofertę za reprezentanta Chile, która została natychmiast odrzucona przez Inter. Niestety, szczegóły finansowe propozycji przedstawionej mediolańczykom nie są znane.

Brytyjskie media uzupełniają powyższe doniesienia, przekonując że mowa o Liverpoolu, który wciąż ma problemy kadrowe w defensywie. Pokazał to choćby ostatni mecz z Arsenalem, wygrany 4-3.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy