Oferta za Benteke odrzucona

Oferta za Benteke odrzucona
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: The Times

Liverpool po raz kolejny w tym oknie odrzucił ofertę za Christiana Benteke.

"The Times" poinformowało, że klub z Anfield odpowiedział odmownie na wystosowaną przez Crystal Palace propozycję. Ligowi rywale proponowali opłatę w wysokości 23 milionów funtów oraz bonusy warte łącznie kolejne siedem milionów.

Reprezentant Belgii nie ma większych szans na przebycie się do pierwszego składu "The Reds", dlatego jego odejście wydaje się jak najbardziej możliwe. Nie wykluczał go nawet Jurgen Klopp, deklarując jednak, że nie zamierza oddawać piłkarza w promocji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy